DailyDialogues Blog

< Terug

EVEN VOORSTELLEN: EVA, ONZE NIEUWE PROJECT MANAGER

Ook in deze gekke tijden blijven we bouwen aan ons team. Eind 2020 hebben we het genoegen gehad om Eva Vasileiou te verwelkomen in ons team als nieuwe project manager. Eva, afkomstig uit Griekenland maar al woonachtig in Nederland sinds haar Masteropleiding Marketing Management aan de Universiteit van Groningen, zal zich binnen daily dialogues met name gaan richten op de internationale (Engelstalige) projecten. Met onder andere een English Certification van de University of Cambridge op zak is dat voor Eva uiteraard geen enkel probleem.

Voor haar komst naar daily dialogues was Eva werkzaam bij onze zeer gewaardeerde klant Grandvision, onder ander op het vlak van social media en (internationale) influencer marketing campagnes. Ook binnen ons team werkt ze aan de projecten van Grandvision. Maar ook aan klanten als ICL en Teijin Aramid.

Welkom Eva, veel succes!